Europen 09 2022 Desktop

HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

Gündem 10 Ocak 2023 15:01
Videoyu Aç HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET
A
a

Eskişehir OSB tarafından kurulan ve sanayi sektöründe mesleki yeterlilik belgesi alma zorunluluğu olan mesleklerde belgelendirme faaliyetleri yürüten ESBEM Sınav ve Belgelendirme Merkezi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. ESBEM, sanayi kuruluşlarının çalışanlarını belgelendirmek amacıyla 2 günde 6 farklı alanda 13 yazılı ve uygulamalı sınav gerçekleştirdi.

Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Üyesi ve ESBEM A.Ş. Başkan Vekili Yavuz Ayva, Eskişehir’in tek yetkili firması olarak sanayicilerin taleplerine hızlı şekilde cevap verdiklerini aktararak, “Sanayicilerimizin hızlı ve güvenilir şekilde hizmet almalarını sağlamak adına Eskişehir OSB bünyesinde faaliyet gösteren merkezimiz, Eskişehir’deki tek yetkili firma olan olarak uzman kadrosuyla çok kısa sürede önemli çalışmalara imza attı. Sanayicimizin büyük takdirini kazandık. Bunu da geçtiğimiz yıllarda yoğun şekilde yapmış olduğu belgelendirme çalışmalarıyla da ispat ettik” dedi. 
ESBEM Başkan Vekili Ayva, 7 gün 24 saat Eskişehir sanayisinin hizmetinde olmaya devam edeceklerini belirterek, “Eskişehir’in yerli firması olan, sanayi kuruluşların mesleki yeterlilik ihtiyaçlarını karşılayan merkezimiz uzman kadrosu ile hafta içi ve hafta sonu gözetmeden 7/24, Eskişehir sanayisinin yanında ve hizmetinde yer almaya devam edecek” ifadelerinde bulundu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat