Europen 09 2022 Desktop

İLK YAZI, İLK HEYECAN…

Gündem 11 Kasım 2022 14:15
Videoyu Aç İLK  YAZI, İLK HEYECAN…
A
a

Mesut Kükrer spor yorumlarıyla artık Yenigün Gazetesi'nde... Kükrer "Sporun Ruhu" köşesiyle haftada bir yazılarıyla siz değerli okurlarımızla buluşacak.

Merhaba…
Okumaya başladığınız bu yazı, benim “YENİGÜN GAZETESİ”  okuyucuları ile tanışma yazım.
Bundan böyle haftanın bir günü “Sporun Ruhu” isimli köşemde sizlere ulaşıp, başta Eskişehirspor’umuz olmak üzere, gerek İlimiz,  gerekse ülkemizdeki spor ve futbol gündeminin nabzını tutmaya ve yorumlamaya çalışacağım.
Yazılarımda zaman zaman hikaye, roman ve müzik dünyasının derinliklerine inip, sanatın estetiği ile sporun ve futbolun ruhunu harmanlayacağım.  Kısacası, bir başka gazetede yaklaşık beş yıldır köşe yazarak edindiğim sporla ve futbolla ilgili entelektüel birikimlerimi sizlerle paylaşacağım.
Eskiler: “Başlamak, bitirmenin yarısıdır” demişler ama  başlarken yaşanan heyecanı da  göz  ardı etmişler galiba.. İnanın, yazı yazmak için klavyenin başına oturduğum şu anda, heyecandan ellerim titriyor adeta. Vücudumdan ılık-ılık boşalan ter de işin cabası.  
Dedim ya! Bu, gazetede ilk yazım…
İlkler kadar ilkeler de önemli elbette… Bu bağlamda, Yönetim kademesi ile ilkelerimizin örtüşeceğine inancım tam;  ayrıca, şehrimiz basın camiasında önemli bir yeri olan ESGROUP ailesinin gazetelerinden birinde,  YENİGÜN de yazacağım için de mutluyum.
 Yazıya şimdilik noktayı koyalım ve haftaya spor gündemine ilişkin yazılara başlayacağımızın bilgisini verelim.
 Haftaya sizleri de bekleriz efendim!...
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat