İLK GÜNKÜ AŞKLA HEDEFİMİZ 2023

Gündem 14 Haziran 2022 16:26
Videoyu Aç İLK GÜNKÜ AŞKLA HEDEFİMİZ 2023
A
a

AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Eskişehir İl İstişare Toplantısı teşkilat mensuplarının yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı – Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve ekibi, İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe başkanları, belediye başkanları ve parti seçim kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda, sandık kurullarının önemi ve dikkat edilmesi gereken hususlar ele alındı.  

GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ 
Açılış konuşmasında sözü alan İl Başkanı Zihni Çalışkan, AK Parti Eskişehir Teşkilâtı olarak saha çalışmalarına durmaksızın devam ettiklerini belirtti. Başkan Çalışkan, “Teşkilât demek aile demektir. Ailemizle birlikte Eskişehir’de kapı kapı dolaşıp hemşehrilerimizin gönüllerine girmeye gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz 20 seneden bu yana her zorluğu nasıl atlattıysa, Allah’ın izniyle aynı ve kararlı şekilde yoluna devam edecektir. Hiç kimsenin endişesi olmasın. İlk günkü aşkla hedefimiz 2023!” diye konuştu.  

BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR 
2023 seçimlerine dair önemli hususlara değinen Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, bu süreçte teşkilât mensuplarına büyük görev düştüğünü vurguladı. Yavuz, “Sandık milli iradenin yıkılmaz kalesidir diyen Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıktığımız bu kutlu davada elimizden geleceği yapacağız. 2023 seçimleri atmosferine girerken, siz teşkilat mensuplarımıza çok büyük görevler düşüyor. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.  Basına kapalı olarak soru cevap şeklinde geçen istişare toplantısı yaklaşık 2 saat sürdü. Toplantı hatıra fotoğrafı çekimiyle son bulurken, İl Başkanı Zihni Çalışkan’ın, Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’a günün anısına bir tablo hediye etmesinin ardından program sona erdi. HM  

ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir