İLK YARDIM HAYAT KURTARIR

Gündem 13 Ağustos 2021 15:27
Videoyu Aç İLK YARDIM HAYAT KURTARIR
A
a

Odunpazarı Kent Konseyi Sağlık ve İş Güvenliği Çalışma Grubu, Özel Gürlife Hastanesi ve Yeni Yol Okulları işbirliğiyle ilk Yardım eğitimi düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Kent Konseyi Sağlık ve İş Güvenliği Çalışma Grubu temsilcisi Özel Gürlife Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü, İlk Yardım Eğitmeni Gamze Onar Başarangil tarafından verilen eğitim, Yeniyol Okulları konferans salonunda gerçekleşti. Yeniyol okullarının öğretmen kadrosundan oluşan yaklaşık 200 eğitimciye, 3 seans olarak verildi. Eğitime Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve Sağlık ve İş Güvenliği Çalışma Grubu temsilcisi İsmail Kozanlıoğlu da katıldı.
sonrası kısa bir konuşma yapan Başkan Kumru Odunpazarı Kent Konseyi olarak bünyelerinde bulunan çalışma grupları ve meclislerle kentin her noktasında, her meslek grubundan, her sosyo-ekonomik çevreden insana ulaşmaya ve fayda sağlamaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda bugün kentin değerli bir kurumu olan Yeni Yol okullarındaki eğitimciler ve personel için bu etkinliği düzenledik. İklim kriziyle birlikte son dönemde afetler ülkesi olan Türkiye’de bu tarz eğitimlerin arttırılması gerek” dedi.  HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat