İMPARATORLUK HALİNE GELEN DÜZENİ YIKACAĞIZ

Gündem 3 Aralık 2021 17:37
Videoyu Aç İMPARATORLUK HALİNE GELEN DÜZENİ YIKACAĞIZ
A
a

23 yıldır Eskişehir emlakçılık yapan Taner Tandoğan Ocak ayın yapılacak genel kurulda Emlakçılar Oda Başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de 23 yıldır emlak hizmeti veren Taner Tandoğan düzenlediği toplantıda basın mensupları ile bir araya geldi. Tandoğan Ocak ayında yapılacak seçimler için aday olduğunu açıkladı.
Emlakçılar Odasında birçok sorun olduğunu dikkat çeken Tandoğan, “Bu sorunları çözmek ve imparatorluk haline gelen düzeni yıkacağız” dedi. Tandoğan, “23 yıldır emlak hizmeti vermekteyim.  Bundan sonra odamızdaki eksikleri tamamlamadı adına emlak odası başkan adayı oldu. Oda seçilerinde bir imparatorluk düzeni var bu düzeni yıkmak istiyoruz.  İlk başta üç dönem kuralını getirmek istiyoruz. Eski başkanlarımız gençlere yer açmıyor. Gelen de gitmek istemiyor. Odamızın 3-4 defa koltukları değişti ama başkan bir türlü değişmiyor. İnşallah bu düzeni değiştirmek istiyoruz. Aynı zamanda oda seçimleri çok az bir katılımla oluyor. Çoğu üyelere haber verilmiyor. Bundan çok rahatsızız. Odamızın üyeleri ile ilişiği kopmuş durumda. Biz bunları düzeltmeye talibiz. Biz gönüllülük esasına göre çalışmak istiyoruz” dedi. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir