Europen 09 2022 Desktop

İnönülü sporcudan Avrupa ikinciliği

Gündem 4 Eylül 2022 13:38
Videoyu Aç İnönülü sporcudan Avrupa ikinciliği
A
a

Eskişehir İnönü Belediyesi Milli Takım sporcusu Elif Gökçe Avcı, Güneydoğu Avrupa Oryantiring yarışlarında gümüş madalya kazanarak Avrupa ikincisi oldu.

Romanya’da 27 ülke ve 550 sporcunun katılımlarıyla düzenlenen Güneydoğu Avrupa Oryantiring yarışlarında, İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün Milli Takım sporcularından Elif Gökçe Avcı, sürat yarışmasında Avrupa ikincisi, uzun mesafe yarışmasında ise Avrupa altıncısı olarak gümüş madalyanın sahibi oldu. Ulusal ve uluslararası başarılarıyla adından sıkça söz ettiren İnönülü sporcu Avcı’nın bu başarısı Türkiye Milli Takımı'na da dünya sıralamasında puan katkısı sağlayacak. Sporcunun Avrupa ikinciliğini kutlayan Başkan Bozkurt, “Belediyemiz Milli Takım sporcularından Elif Gökçe Avcı’nın ulusal ve uluslararası başarıları hepimiz için gurur kaynağıdır. Avrupa ikinciliği ile ülkemizi ve İnönümüzü gururlandıran Elif kızımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün Milli Takım Sporcusu Elif Gökçe Avcı, katkı ve desteklerinden dolayı İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a teşekkür etti. İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat