İNÖNÜLÜLER SİNEMA GECESİNE AKIN ETTİ

Gündem 29 Temmuz 2022 14:40
Videoyu Aç  İNÖNÜLÜLER SİNEMA GECESİNE AKIN ETTİ
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelerde geleneksel hale getirdiği “Açık Hava Sinema Geceleri” İnönü ilçesinde her yaştan vatandaşın yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinliklerini kırsal ilçelerde yaygınlaştırma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İnönü Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan açık hava sinema etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Sinema gösterimi nedeniyle teşekkür eden İnönülü vatandaşlar, “Açık hava sinemasını bizlere getiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ederiz. Güzel bir yaz akşamında çok güzel bir etkinlik oldu. Çocuk yaşlı demeden hep birlikte film izledik. Bu tür etkinliklerin devamını dileriz” dediler. İlçelerde 11 Ağustos’a kadar sürecek olan “Açık Hava Sinema Geceleri” İnönü ilçesi ile sürecek. Nostaljik sinema keyfi 1 Ağustos’ta Seyitgazi Cumhuriyet Meydanı, 2 Ağustos Beylikova Cumhuriyet Meydanı ve 3 Ağustos Çifteler Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla buluşmaya devam edecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat