Europen 09 2022 Desktop

İŞÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Gündem 1 Şubat 2023 14:17
Videoyu Aç İŞÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ
A
a

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na (KESK) bağlı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) Genel Başkanı Erdal Bozkurt, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen buluşmaya, Tüm Bel-Sen Eskişehir Şube Başkanı Şerif Özçimen ile şube yöneticileri de katıldı. 
Başkan Kurt ile Erdal Bozkurt bir süre güncel siyasetten ekonomik krize, 14 Mayıs’ta gerçekleşmesi beklenen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerine kadar birçok konuda sohbet etti. Sendika çalışmaları ve Tüm Bel-Sen’in Eskişehir’deki durumu hakkında Başkan Kurt’a bilgi veren Bozkurt, Başkan Kurt’un her zaman işçi ve emekçilerin yanında olduğunu söyledi. Bozkurt, işçi ve emekçilere verdikleri destek için Başkan Kurt’a teşekkür etti. Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, sendikal örgütlenmenin önemine dikkat çekti. Odunpazarı Belediyesi’nde sendikasız işçi ve emekçi kalmadığına dikkat çeken Başkan Kurt, sosyal demokrat bir anlayışla yönetilen Odunpazarı Belediyesi’nin işçi ve emekçilerin yanında olmayı sürdüreceğini kaydetti.  HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat