Europen 09 2022 Desktop

İSPANYA İLE YATIRIM ANLAŞMASI

Gündem 8 Mart 2023 13:47
Videoyu Aç İSPANYA İLE YATIRIM ANLAŞMASI
A
a

Eskişehir Sanayi Odası (ESO), Türk-İspanya Sanayi ve Ticaret Odası ile uluslararası ticareti geliştirmeye yönelik “İş Protokolü” imzaladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Türk-İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası Türkiye Delegesi Vicente Balbin Gallego’nun imza attığı protokol neticesinde iki ülke arasında gerçekleştirilecek her türlü ticari faaliyeti desteklemek adına karşılıklı iş birliği yapılması kararlaştırıldı.
Yapılan protokolle ilgili konuşan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, " ESO olarak, Eskişehir sanayisinin tanıtımı ve güçlendirilmesi adına uluslararası iş birliği köprülerinin kurulmasında etkin rol almayı sürdüreceğiz. Bu bağlamda bu anlaşmanın her iki ülkeye de hayırlı olmasını dilerim.” dedi. Türk-İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası Türkiye Delegesi Vicente Balbin Gallego ise, iki ülke arasındaki ticari ilişkileri daha ileriye taşımak istediklerini belirterek, “Bu protokol sayesinde, ülkemiz ile Türkiye arasındaki ticaret hacminin geliştirileceğine inanıyoruz. Türk – İspanyol işbirliklerini arttırmak ve iki ülkenin birbirlerini tanıması için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat