Europen 09 2022 Desktop

İYİ PARTİLİ KADINLAR SAHADA

Gündem 27 Ocak 2023 15:46
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ KADINLAR SAHADA
A
a

İYİ Parti’de kadınlar kolları sıvadı. Genel Merkez tarafından başlatılan “Kapı çal – Gönül al” kampanyası kapsamında çalışan Kadın Kollarına Tepebaşı İlçe Teşkilatı tarafından da tam destek verildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ertuğrulgazi Mahalle Muhtarı Çetin Aydın’ı ziyaret eden İYİ Partililer, mahallenin sorunları hakkında bilgi aldı. Tepebaşı İlçe Başkanı Nusret Kabasakal ve Tepebaşı yöneticilerinin de bulunduğu ziyarette bir grup esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, bölge esnafının dertlerini dinledi. Esnafın özellikle hayat pahalılığı ve ekonomik koşullardan şikayetçi olduğunu belirten İYİ Partililer ev ziyaretleri de yaptı.
İl ve Tepebaşı İlçe kadın yöneticilerinin bulunduğu diğer bir grup İl Başkanı Emine Edizgil başkanlığında Ertuğrulgazi Mahallesi’nde kapı kapı dolaşarak parti broşürleri dağıttı. Ertuğrulgazi Mahallesi’nde 1000 evin kapısını çalan İYİ Partili kadınlar, kapılarını çaldıkları ev hanımlarına Genel Başkanları Meral Akşener’in selamlarını ileterek, “Mutfaktaki yangını İYİ Parti söndürecek” mesajı verdi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat