Europen 09 2022 Desktop

KARİYERLERİNİ ANLATTILAR...

Gündem 7 Kasım 2022 14:59
Videoyu Aç KARİYERLERİNİ ANLATTILAR...
A
a

Anadolu Üniversitesi Maliye Kulübü tarafından bu yıl birincisi düzenlenen “Zirve Alışılmışın Dışında” etkinliği, Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Salon 2016 ve Fuaye Alanı’nda gerçekleştirildi. Etkinliğe farklı sektörden çok sayıda konuk ve öğrenci katılım gösterdi.

KEYİFLİ BİR ETKİNLİK OLACAK
Maliye Kulübü Danışman Hocası Araş. Gör. Bora Azamet Korkmaz, konuşmasında şunları söyledi: “Değerli konuşmacılar, bölümümüzün değerli hocaları ve değerli öğrenciler; birincisini düzenlediğimiz “Zirve Alışılmışın Dışında” etkinliğine hepiniz hoş geldiniz. Öncelikle, bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Maliye Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri başta olmak üzere, tüm emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu süreçte çok fazla emek verdiler, vakit harcadılar ve böylesine büyük çapta bir etkinliği, başarıyla organize ettiler. İlkini düzenlediğimiz bu etkinliğin ileride nicelerini organize etmek temennisiyle, etkinliğin herkes için verimli geçmesini dilerim.”

KIYMETLİ KATILIMCILAR
Maliye Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Çiçek Kurt, yaptığı açılış konuşmasında duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Bu yıl birincisini düzenlediğimiz “Zirve Alışılmışın Dışında” etkinliğimize katılım gösteren herkese teşekkür ederim. Yaklaşık dört aydır planladığımız bu etkinliği sizlerle birlikte iki gün boyunca beraber yürüteceğiz. Girişimcilik ve kariyer alanında tecrübelerini paylaşacak çok kıymetli konuşmacılarımız var. Bu etkinliği düzenlemedeki amacımız, gelecek hedeflerimize yönelik planlarınızda yol gösterecek kariyer ve gelişim konularını ele almak. Maliyetli Kulübü ailesi olarak herkese keyifli ve verimli bir etkinlik olmasını dilerim." HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat