KAYIP ŞAHIS HER YERDE ARANIYOR!

Gündem 30 Mayıs 2022 16:00
Videoyu Aç KAYIP ŞAHIS HER YERDE ARANIYOR!
A
a

Muttalip bölgesi Karadere Mahallesi’nde yaşayan görme engelli 41 yaşındaki Nihat Özdamar, 26 Mayıs Perşembe günü hastaneye gitmek için ayrıldığı evinden bir daha geri dönmedi.

Ailesi Özdamar için kayıp başvurusu yaptı. Karadere Mahallesi’nde abisiyle birlikte yaşayan görme engelli Nihat Özdamar, Yunus Emre Devlet Hastanesi’nde muayenene olmak için saat 16.00’da evden dışarı çıktı. Cep telefonu da olmayan Özdamar , bir daha geri dönmeyince ailesi kardeşleri için için polise kayıp başvurusunda bulundu. Tepebaşı Belediyesi’nde temizlik işleri biriminde görevli abisi Muammer Özdamar, kaybolan kardeşinin bulunması için yetkililere çağrı yaptı.

4 GÜNDÜR HABER ALAMIYORUZ
Özdamar, “Kardeşim kendi halinde hiçbir kötü alışkanlığı bulunmayan sessiz sakin biridir. Kendisinden 4 gündür haber alamıyoruz. Polise başvuruda bulunduk. Kendisini gören duyan olursa lütfen polis ekiplerine haber versin. Karadere Mahallesi’nde abimle birlikte yaşıyordu. Görme engeli vardı. Cep telefonu yok üzerinden kimliğini ayırmazdı. Hastaneye gidiyorum diyerek evden çıkıyor ve bir daha geri dönmüyor. Kardeşimin bir an önce bulunmasını istiyorum” diyerek mağduriyetini anlattı. Polis ekipleri Nihat Özdamar’ın bulunması için kentte geniş çaplı arama çalışması başlattı. HM
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir