KAYITLAR BAŞLADI

Gündem 17 Haziran 2022 15:58
Videoyu Aç KAYITLAR BAŞLADI
A
a

Tepebaşı Belediyesi Yaz Dönemi Çocuk Programları için kayıtlar başladı. Çocukların gelişimine yarar sağlayacak ve ücretsiz olarak düzenlenen 20 farklı branştaki program, kentin farklı noktalarında bulunan 38 merkezde Eskişehirli çocuklar ile buluşacak.

Tepebaşı Belediyesi Yaz Dönemi Çocuk Programları için kayıt işlemleri başladı. Kayıtlar 20 farklı branşta düzenlenecek kurslar için online olarak, 20-24 Haziran tarihleri arasında alınacak. 38 farklı merkezlerde düzenlenecek programlar arasında oyun ve beceri grubu, İngilizce, müziğin mutfağı, öykü atölyesi, halk dansları, tekvando, resim, çocuk zumba, sihirbazlık ve jonglörlük, sihirli deneyler, yaratıcı drama, el sanatları atölyesi, gitar, jimnastik, akıl-zeka oyunları (yap-oyna), geri dönüşüm kukla, seramik, ses-beden perküsyonu, cam füzyon ve satrançyer alıyor. 

Kayıtların tamamlanmasının ardından programlar, çocuk sanat ve kültür merkezleri, gençlik merkezleri, Belde Evleri, Deneyimli Kafeler olmak üzere Tepebaşı’nın kent merkezi ve kırsal mahallelerdeki 38 ayrı merkezinde düzenlenecek. Yaz Dönemi Çocuk Programları hakkında bilgi almak isteyen veliler, 0 222 321 56 11 ve 0 222 211 40 00 numaralı telefonlardan bilgi alabilecek. Online kayıt formuna ise Tepebaşı Belediyesi’nin “www.tepebasi.bel.tr” web adresindeki etkinlikler sayfasında bulunan QR kod üzerinden ulaşılabiliyor. HM 

ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir