Europen 09 2022 Desktop

KÖKLÜ BİR GEÇMİŞE SAHİP

Gündem 8 Kasım 2022 15:06
Videoyu Aç KÖKLÜ BİR GEÇMİŞE SAHİP
A
a

Türkiye Maarif Vakfı tarafından ikincisi düzenlenen İstanbul Eğitim Zirvesi dolayısıyla ülkemizde bulunan Kamerun Ortaöğretim Bakanı Pauline Nalova Lyonga ve beraberindeki heyet, Anadolu Üniversitesini ziyaret etti.

Heyetle bir araya gelen Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Bakan Pauline Nalova Lyonga’a yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vererek Anadolu Üniversitesine gösterdiği ilgi ve nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Kamerun heyeti, daha sonra Açıköğretim Sistemi Öğrenme Teknolojileri ve Ar-Ge Birimi, Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Video Yapım ve Yayın Birimi Stüdyosu’nu ve Test Araştırma Merkezi’ni ziyaret ederek açık ve uzaktan öğretim çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alarak yerinde incelemelerde bulundu.  Ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan Bakan Pauline Nalova Lyonga, “Anadolu Üniversitesi açık ve uzaktan eğitim alanında dünyanın en köklü eğitim kurumlarından biri. Bugün Rektör Prof. Dr.  Fuat Erdal ve hocalarımız ile çok verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Rektör Erdal ve Anadolu Üniversitesine ev sahipliği için teşekkür ediyorum.” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat