KÖKLÜ GEÇMİŞE SAHİBİZ...

Gündem 23 Haziran 2022 15:49
Videoyu Aç KÖKLÜ GEÇMİŞE SAHİBİZ...
A
a

Eskişehir Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi’nde 10’uncu Uygulama Projeleri etkinliği yapıldı. Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu ve Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yeliz Mert Kantar’ın yanı sıra bölüm başkanları, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Fen Fakültesi Uygulama Projeleri Sunum etkinliğinin 10 yıllık bir geçmişe sahip olan, sürdürülebilirliğini ispat etmiş bir uygulama olduğunun altını çizdi. Hangi alanda olduğu fark etmeksizin öğrenci projelerinin çok kıymetli olduğunu da sözlerine ekleyen Rektör Prof. Dr. Döğeroğlu, “Bu projeler siz değerli öğrencilerimizin buradan ayrılış eserleri. Her biri çok kıymetli ve değerli. Buradan ayrıldıktan sonra da buradaki kadar güzel işlere imza atacağınızdan hiç kuşkum yok. Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin ve Fen Fakültesi’nin mezunları olarak ne kadar gurur duysanız az” ifadelerini kullandı.
Açılış konuşmalarının ardından Rektör Prof. Dr. Döğeroğlu ve beraberindeki Heyet tarafından öğrenci stantları ziyaret edilerek projeler hakkında detaylı bilgi alındı. Projelerin incelenmesinin ardından pilav ikramı ile açılış töreni son buldu. Program, öğleden sonra Biyoloji Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Cengiz Türe tarafından yapılan “Profesyonel Hayat Yolculuk” adlı semineri ile davam etti. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir