Konyaspor Es Es’in yanında

Spor 23 Haziran 2021 17:10
Videoyu Aç Konyaspor Es Es’in yanında
A
a

Divan Kurulu üyesi Fatih Baturaygil, Eskişehirspor’un kapanmaması için Konyaspor’un imza verdiğini belirterek, “Kalanlarımız imzalarını versinler. Transferi açalım. Yönetimi oluşturup borçlarını ödeyelim. Biz borçları ödeyeceğiz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Gözler transfer tahtasında
Divan kurulu üyeleri transfer tahtasının açılması için mücadeleye devam ediyor. İmzaların tamamlanmasıyla açılacak transfer tahtası sonrasında yönetimin oluşturulacağı tahmin ediliyor. Yönetimin oluşturulması durumunda yeni bir takım kuracak olan Siyah Kırmızılı ekip TFF 2. Lig’den 1. Lig'e çıkmak için mücadele verecek. Öte yandan eğer transfer tahtası açılmaz ise, kulüp kayyuma devredilecek. Takımın borçlarından ötürü kapanmaya gideceği süreç başlayacak. Anadolu’nun Yıldızı Eskişehirspor’un kurtulması için şehrin 7’den 70’inin gözü transfer tahtasının açılmasında.

“Paraları ödemek için geleceğiz”
Konuyla ilgili çalışmaları yürüten Divan Kurul Üyesi Fatih Baturaygil, Konyaspor’un verdiği imza ile Eskişehirspor’un yanında olduğunu belirterek, “Herhangi bir yönetim oluşmaz ise biz anahtarı Vali Bey'e teslim ederiz ve kulüp kayyuma kalır. Kayyum sonucunda da Gaziantepspor, Karabükspor ve Mersin İdam Yurdu gibi kapanırız. Burada Eskişehirspor aşkı çok büyük gerçekten. Şehir onunla yatıp kalkıyor. İmza vermeyenler gerçekten ellerini vicdanına koysun. İmzaları versinler ve biz bir yönetim oluşturalım. Bu paraları ödemek için geleceğiz” ifadelerini kullandı. 

“Tek amacımız borç ödemek olacak”
Baturaygil sözlerini şöyle sürdürdü; “Tek amacımız bu futbolcu arkadaşlara borç ödemek olacak. Yeter ki önümüzü açsınlar. Bize yardımcı olsunlar. Bugün Konyaspor verdi ve ona çok sevindik. Geçen dönem 5 imzamız kalmıştı, bir tanesi Konyaspor’du. Yeni bir başkan atandı ve ona çok teşekkür ediyorum. O da bir camianın başkanı. Herhalde empati yaptı ve imzayı verdi. Futbolcu arkadaşlarımızdan yardımcı olmalarını istiyoruz. Biz transferi açarsak bu ligde mücadele edebilecek bir takım oluşturmak istiyoruz. Daha sonrasında da borçları ödemek istiyoruz. Biz borçları ödeyeceğiz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat