KUNDAKLAMA FAİLLERİ 17 GÜNDÜR BULUNAMADI

Gündem 13 Nisan 2022 16:22
Videoyu Aç KUNDAKLAMA FAİLLERİ 17 GÜNDÜR BULUNAMADI
A
a

Eskişehir'in Alpu ilçesinde 28 Mart gecesi gerçekleşen kundaklama sonucu çıkan yangınlarda iki iş yeri ile 6 araç hasar gördü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yangınlar sonrasında bir iş yeri tamamen yanarken, bir traktör ile pikap ateşe verildi, 2 araç kundaklandı. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller ve beraberindeki heyet ile kundaklama sonrasında iş yerleri hasar gören bölge esnafını ziyaret etti, Alpu halkına geçmiş olsun dileklerini iletti. Bölge halkı yaşanan olayın ardından tedirgin olduklarını söylerken, sorumluların bir an önce yakalanmasını istedi. 

SORUMLULAR BİR AN ÖNCE YAKALANMALI
Çıkan yangınlarda iş yerleri hasar gören Necmi Var ve Melih Zeybek’i ziyaret eden Çakırözer, “Bu kundaklama olayı hem Alpu’da, hem de Eskişehir’de hepimizi üzdü. 2 iş yerinden birinde yüzbinlerce lira hasar var. Ürünlerin tamamı yanmış durumda. Alpulu hemşehrilerimize bir kez daha geçmiş olsun. Bu yangınlarda dükkanı hasar gören esnafımız için devlet destek sağlamalı” dedi.  Çakırözer geçmiş olsun ziyareti sonrasında Alpu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek olaya ilişkin bilgi aldı. Yaşanan olayın ardından bölge halkının tedirgin olduğunu aktaran Çakırözer, “17 gün önce gerçekleşen bu olay bölgede hemşehrilerimizi, esnafı tedirgin etmiş durumda. Bu üzücü ve kaygı verici olayın failleri bir an önce bulunarak adalete teslim edilmeli” dedi.  HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir