Europen 09 2022 Desktop

KURSİYERLERDEN ANLAMLI DAVRANIŞ

Gündem 12 Şubat 2023 15:39
Videoyu Aç KURSİYERLERDEN ANLAMLI DAVRANIŞ
A
a

Eskişehir Trafik Polis Eğitim Merkezi'nde eğitimlerini tamamlayan kursiyerler, emniyet mensubu yakını depremzedeler için hazırlanan odaların dolaplarına gıda ve ihtiyaç malzemeleri bıraktı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
"Asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli, 10 ili etkileyen depremlerin ardından Eskişehir'deki Trafik Polis Eğitim Merkezi'nde kursiyerlerin kaldığı odalar polis yakını depremzedeler için hazırlandı. Eğitimlerinin son gününde çok sayıda polis memuru kendi aralarında topladıkları parayla, kaldıkları odalara ve içindeki buzdolaplarına gıda ve ihtiyaç malzemeleri koydu.
Polis memurları odalara bıraktıkları notlarda, şu ifadelere yer verdi: "'Yaşamış olduğumu bu vahim olaydan dolayı hepimize geçmiş olsun. Milletimizin başı sağ olsun.' 'Türk polis teşkilatı her daim sizinle birlikte', 'Acınızı tüm polis teşkilatı olarak paylaşıyoruz. Allah bir daha milletimize böyle bir acı yaşatmasın', 'İnanın ilk günden beri dualarımız, kalbimiz, aklımız, sizlerleydi. Yaşamış olduğunuz bu vahim olaydan dolayı hepinize çok geçmiş olsun. Bir nebze yüzünüzü güldürmek istedik. Bu kara günleri elele, sırtsırta aşacağız inşallah. Türk polis teşkilatı her daim yanınızda. Çok geçmiş olsun.'" AA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat