KURT HEP İŞÇİDEN YANA

Gündem 19 Eylül 2021 18:21
Videoyu Aç KURT HEP İŞÇİDEN YANA
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şubesi ile bir araya geldi. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarete Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Kemal Azak ve iş yeri temsilcileri katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediyesi’nin iştiraki Odunpazarı A.Ş’nin 1290 işçisi ve belediyeye bağlı daimi 89 işçi için Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) ve Türk İş’e bağlı Belediye İş Sendikası arasında imzalanan iki yıllık toplu iş sözleşmesi için Başkan Kurt’a teşekkür ziyaretinde bulunan Azak, Başkan Kurt’a toplu sözleşme sırasında sergilediği emek eksenli tavır nedeni ile teşekkür ederek, “Başkan Kurt, bugüne kadar hep işçiden yana oldu. Her zaman işçi haklarını savundu. Bu toplu sözleşmede de bunu en iyi şekilde gördük” dedi.
 Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şubesi’nin gerçekleştirdiği ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Kurt, emeği ile geçinenlerin ülke yönetiminde söz sahibi olması gerektiğini söyledi. Başkan Kurt, “Toplu iş sözleşme görüşmelerinde, olgun ve uzlaşmacı bir sendikacılık örneği gösteren Belediye-İş Eskişehir Şubesine teşekkür ediyorum” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat