LİTTLE GİİGLES PROJESİ BEĞENİ TOPLADI

Gündem 21 Nisan 2021 16:10
Videoyu Aç LİTTLE GİİGLES PROJESİ BEĞENİ TOPLADI
A
a

Eskişehir Kurtuluş İlkokulu İngilizce Öğretmeni Kemal Küçükaltan tarafından hazırlanan “Little Giigles” projesi büyük beğeni topladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
EĞLENCELİ ANLAR YAŞADILAR
Türkiye’den on, Portekiz ve İspanya’dan da birer okulun katılımıyla yürütülen, Eskişehir’de Kurtuluş İlkokulu’nun temsil ettiği, Little Giggles (Küçük Kıkırdamalar) adlı proje kapsamında yapılan etkinlikte yüzlerce öğrenci, velileriyle birlikte eğlenceli dakikalar geçirdi. Öğrencilerin; İngilizce konuşma, teknoloji kullanma gibi becerilerini geliştirmek ve onları farklı kültürlerle tanıştırıp, sosyalleştirmek amacıyla yürütülen bu etwinning projesinin partisine katılanlar, bir sürprizle karşılaştı.

KAAN KARAMAYA’DAN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK JEST
Toplu etkinliklerin yasak ve tüm okulların kapalı olduğu bu günlerde, internet üzerinden canlı yayında gerçekleşen partide, karşılarında besteci ve müzisyen Kaan Karamaya’yı gören çocuklar büyük sevinç yaşadı. Kurtuluş İlkokulu İngilizce Öğretmeni Kemal Küçükaltan’ın ricasını kırmayan besteci, onun yazdığı sözlerle harika bir çocuk şarkısı besteledi. Şarkıyı çocuklara stüdyosundan dinleten Karamaya, onlardan gelen soruları da yanıtlayarak çocukların gönlünü kazanmayı başardı. Ekran başındaki öğrenciler, öğretmenlerinin hazırladığı eğlenceli klibe neşeli danslarıyla eşlik ettiler. Pandeminin en çok etkilediği yaş grubundan biri olan çocukların mutluluğu, ailelerini ve öğretmenlerini de sevindirdi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat