Europen 09 2022 Desktop

Yusuf Leventeli

AKTÖRLER 1

6 Ağustos 2022 00:10
A
a
Aktörler, bir filmi izleyici ile buluşturmak için aylarca kendilerini 'rollerine' kaptırmak zorunda kalan insanlar. Bu insanlar can verdikleri rolü bizlere, 'o karekter gerçek' diceğimiz kadar iyi yansıtmak zorundalar. Aksi takdirde yüzlerce hatta binlerce set çalışanın dahi emeği bir nevi boşa gitmiş olur, izleciyi filmi beğenmez. Peki bu aktörlerin servetleri ne kadar? bir film için, bizlere duyguyu veren aktörlerin 'bizim bildiğimiz' servetleri ne kadar? 5 ismi sıralayalım.

1. Shah Rukh Khan
Net serveti: 600 milyon dolar
Shah Rukh Khan, Hintli bir aktör. Khan, “Bollywood Kralı” olarak tanınıyor. 80 Hintçe filmde rol alan Khan, performanslarıyla birçok ödül aldı.

2. Tom Cruise
Net serveti: 570 milyon dolar
Tom Cruise, Amerikalı bir yapımcı ve oyuncu. 'Top Gün', 'Mission Impossible' ve 'Edge of Tomorrow' gibi büyük beğeni toplayan filmlerde rol aldı.

3. George Clooney
Net serveti: 500 milyon dolar
George Clooney, Amerikalı bir yönetmen ve aktör. 'Ocean's Eleven' ve 'Three Kings'  gibi filmlerindeki performanslarıyla birçok ödül kazandı.

4. Keanu Reeves
Net serveti: 360 milyon dolar
Keanu Charles Reeves, Kanadalı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve müzisyen. Gişede rekor kıran birçok filmde rol aldı. Muhtemelen onu 'The Matrix'ten Neo karakteriyle veya John Wick rolüyle tanıyorsunuz.

5. Robert De Niro
Net serveti: 500 milyon dolar
Robert De Niro, hem geçmişteki hem de şimdiki çalışmalarıyla birçok kişi tarafından sevilen bir aktör. Son yıllarda 'Meet the Fockers', 'Meet the Parents', 'The Intern' ve 'Dirty Grandpa' gibi filmlerde rol aldı. De Niro kariyerinin başlarındaysa 'Goodfellas', 'The Godfather Part II', 'Casino' ve 'Heat' gibi filmleriyle beğeni topladı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat