Europen 09 2022 Desktop

Yusuf Leventeli

Black Panther: Wakanda Forever

22 Ekim 2022 00:53
A
a

Ve o beklenen fragman geldi.. Bizlere muhteşem bir kariyer bırakan  Chadwick Bosman, black panther rolü ile de izleyicilerin tüylerini diken diken ediyordu.  28 Ağustos 2020 yılında 43 yaşında kolon kanseri yüzünden hayatını kaybetti. Bütün sinema ve sinema severler için  gerçekten bir 'yas' olsa da, merakla beklenen bir şey vardı, Black Panther'e ne olacak? Bunun üzerine binlerce teori üretilsede, önce fragmanın yayınlanması ardından Nate Moore'nin açıklamaları bu iddiların hepsine noktayı koydu. “Ama bir kere aldığımızda, hepimizin inandığı ve bizi bu yola sokan bir karardı. Dünyadaki en iyi –Chadwick olmayan- genç oyuncuya gidip de ‘Tamam, sen T’Challa’sın’ derken hayal edemedim ve edemiyorum. Gerçekten edemedim. Diğer insanların bu soruya farklı cevapları olacak. İnsanların bize yaptıkları yorumlardan ve nasıl hissettiklerinden haberdarız. Ve bunların hepsi, dürüst olmak gerekirse, oldukça adil. Herkesin farklı fikirleri olacak. Şunu diyebilirim ki, içinde bulunduktan sonra, yapamadım. O noktaya gelemedim.” diyen yapımcı, bir çok insanın saygısını kazanırken bir çoğunu da üzdü.
*
Fragman geçtiğimiz günlerde izleyici karşısına çıktı. Her zaman beni hayran bırakan Wakanda, şarkıları ve dansları ile izleyen herkesin tüylerini diken diken yapmıştır. Fragman filme dair bir çok konu ve düşmana dair bir çok mesaj barındırıyor. Black Panther: Wakanda Forever filminin çıkış tarihi ise 11 Kasım 2022.
*
Filmin konusuna gelecek olursak; Queen Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye ve Dora Milaje, Kral T'Challa'nın ölümünün ardından uluslarını, onlara müdahale etmek isteyen dünya güçlerinden korumak için savaşmaya hazırlardır.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat