Yusuf Leventeli

VENOM 2

25 Aralık 2021 00:49
A
a
Ercan Kardeşler Kuyumculuk

‘’Abi neden kısa kestiniz gibi geldi’’ şeklinde bir yorum yaptım kendi kendime filmi izledikten sonra. Olaylar biraz daha ‘hızlı’ işlenmiş, film 1 saat 37 dakikaya sığdırılmak zorunda bırakılmış gibi bir izlenim bıraktı. Spiderman evreninin en ünlü karekterlerinden olan Venom’u hafif çıtır çerez kategorisine girmesini sağladı bu süre bana kalırsa.
*
Tom Hardy ve Woddy Harrelson oyunculuğunu, seyir zevkine eklediğimizde ortaya gayet güzel ama ‘tadı damakta bırakan’ bir yapım benzetmesi yaparsak hiçte yersiz olmayacak bir yapım izledik. İlk filmi kadar bir beklenti karşılama olayı olmadı. Eternal gibi bir hayal kırıklığı da yaşamadığımız yapım grafik olarak gayet tatminkar danrandı izleyicilerine.
*
1 Ekim 2021 tarihinde vizyona giren serinin ikinci filmi İMBD’den 6.0’lık bir puan aldı. İlk filmi ise 6.7’lik bir puan almıştı. Carnage’yi ve Venom’un dünyasının baş düşmanları ‘kırmızı’lara ufak bir göz kırpışı Simbiyotlar hakkında bizlere daha da bilgi verdi.
**
Filmimizin konusuna gelecek olursak; Venom adı verilen bir organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock'un hikayesinin anlatıldığı "Venom" filminin 2. devam halkası olan yapımda, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ve Shriek'in Venom ile mücadelesi konu ediliyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir