Europen 09 2022 Desktop

MECLİS ÜYELERİ OTURUM ÜCRETLERİNİ BAĞIŞLADI

Gündem 7 Şubat 2023 16:19
Videoyu Aç MECLİS ÜYELERİ OTURUM ÜCRETLERİNİ BAĞIŞLADI
A
a

Tepebaşı Belediye Meclis Üyeleri, Şubat ayı meclis toplantılarında alacakları oturum ücretlerini deprem bölgesindeki vatandaşlara bağışlama kararı aldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Şubat Ayı Meclis Toplantıları, 2. Birleşim 1. Oturumu, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın başkanlığında gerçekleşti.
Toplantıda gündem maddelerine geçilmeden önce meclis üyeleri merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve 10 ile büyük yıkıma yol açan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremden dolayı acı bir güne başladıklarını belirterek hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifa dileğinde bulundu. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Türkiye’nin son yıllarda yaşadığı en büyük deprem. Sabahın ilk saatlerinden itibaren AFAD ile koordineli olarak bir deprem konvoyu hazırladık. Onları yolcu ettik. Gaziantep’in İslahiye ilçesine doğru yola çıktılar. Sahada görev yapan tüm ekiplere Allah güç versin Allah hepimizin yardımcımız olsun” dedi. Öte yandan CHP, AK Parti, İyi Parti ve MHP Meclis Üyeleri Şubat ayı meclis toplantılarında alacakları meclis oturum ücretlerini depremzedelere bağışlama kararı alarak birlik ve beraberlik örneği gösterdi.  HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat