Europen 09 2022 Desktop

MHP’DE VEKİL ADAYLIĞI SÜRECİ BAŞLADI

Gündem 30 Kasım 2022 17:06
Videoyu Aç MHP’DE VEKİL ADAYLIĞI SÜRECİ BAŞLADI
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. Tepebaşı İlçesinde mahalle mahalle gezdiklerini ve sahada olduklarını dile getiren Yüceses seçimlere de hazır olduklarını belirtti.

YARIN İTİBARİYLE BAŞLADI
Milliyetçi Hareket Partisi’nde milletvekili adaylık sürecinin başladığını belirten Yüceses, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin MYK ve Genel Başkanı’nın talimatıyla 1 Aralık’ta Allah nasip ederse tüm teşkilatlarda İl, ilçe başkanlıkları, yönetimleri için milletvekilliği adaylık süreci başladı. Hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK
Mayıs ayında ekonomik anlamda daha rahat bir dönem olacağını düşündüğünü söyleyen Yüceses 2023 seçimlerinde Cumhur ittifakının kazanacağını dile getirdi. Yüceses, “Mayıs ayında ekonomik koşulların rahatlayacağını umuyoruz. Tabi başka sebepler de var. Ben 2023’de Cumhur ittifakının kazanacağını, parlamentoda çok yoğun bir şekilde, özellikle de MHP vekillerinin temsil edeceğini düşünüyorum. Ülkemizin coğrafyası belli, ben bunların aşılacağı düşüncesindeyim. Biraz sabra ihtiyacımız var. İşte yanı başımızda bir savaş var, gördünüz. 1 sene önce bu savaş yoktu. İnsanların ekonomik durumu iyiydi. İnsanlar tatile gidiyordu. Şimdi insanların oturacak evleri yok. Önce vatan, önce millet diyoruz. Coğrafyamız sıkıntılı, tabi ülkeyi ilgilendiren bir ekonomik sıkıntı var mı, var. Ama sadece ülkemizde yok. Dünya’da bir algı var. Bazı sebepler de var. Ülkemiz Allah izin verirse üretmeye de başladı. Milli beraberliği sağlarsak her şey daha güzel olur. Ben 2023’te Cumhur ittifakının kazanacağını, ülkemizin bundan sonraki süreçte de Ülkenin süper bir güç olacağı konusunda inancım tam olan bir insanım” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat