MİHALIÇÇIK ÇIKARMASI

Gündem 11 Ekim 2021 16:18
Videoyu Aç MİHALIÇÇIK ÇIKARMASI
A
a

İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, İl Başkanı Eren Ekmen, Başkan Yardımcısı Mustafa Tanyeli, Mihalıççık İlçe Başkanı Ahmet Tiryaki ve parti üyeleriyle birlikte Mihalıççık ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Akçaören, Çalkaya, Yalımkaya mahallerine de ziyaretlerde bulunan İYİ Partili Kabukcuoğlu, “Köy ziyaretlerimizde muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla ve esnafımızla bir araya gelerek, sıkıntılarını ve taleplerini dinliyoruz, çözümler üzerine konuşuyoruz. İlçede esnaf dün sattığını bugün aynı paraya alamadığını, vatandaşın hayat pahalılığı karşısında alım gücünün kalmadığını ifade ediyor. Emeklilerimiz pahalılık karşısında aylıklarının yetmediğini, çiftçimiz artan girdi fiyatları karşısında gübre almakta zorlanıp, çaresiz kaldığını belirtiyor. Diyorlar ki ‘Hayat çok pahalı, eskiden Ayçiçek yağını teneke ile alıyorduk şimdi ancak kilo ile alıyoruz. Ne yem fiyatlarına ne de gübre fiyatlarındaki artışlara yetişebiliyoruz’ Ayrıca çiftçinin sulama suyu sıkıntısı var. Hangi köye gidersek ilk taleplerden biri yolların iyileştirilmesi, asfaltlanması” diye konuştu.
Köy ziyaretlerinde büyük bir ilgi ile karşılandıklarını İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in büyük bir teveccüh gördüğünü söyleyen Kabukcuoğlu, salgın şartları el verdiği müddetçe ziyaretlerine devam edeceğini, bu ziyaretlerde vatandaşın sıkıntı ve talepleri TBMM gündemine taşıyacağını ve ilgili mercilere ileteceğini ifade etti. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat