Europen 09 2022 Desktop

MİLLET İTTİFAKI SEÇİMİ KAZANACAK

Gündem 5 Mart 2023 17:19
Videoyu Aç MİLLET İTTİFAKI SEÇİMİ KAZANACAK
A
a

Saadet Partisi (SP) Tepebaşı İlçe Tanıtma Başkanı Sercan Gözegir, Türkiye’nin bir dönem de daha AK Parti iktidarına dayanamayacağını belirterek, “Saadet Partisi olarak seçimlere hazırız. Millet ittifakı bu seçimi kazanacaktır” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Saadet Partisi haftalık pazar toplantısı parti il binasında gerçekleştirildi. Gündemi değerlendiren SP Tepebaşı İlçe Tanıtma Başkanı Sercan Gözegir, Türkiye’nin belirli aralıklarla şiddetli depremler yaşamasına ve bilim insanlarının tüm uyarılarına rağmen rant ve hırs uğruna birçok kayıp yaşadığını söyledi. Eskişehir’deki afet riskli binalara acilen müdahale edilmesi gerektiğini söyleyen Gözegir, “Bir an evvel konteyner kenti kurulmalı, afet ekipleri hazır kıta olarak bekletilmelidir. Bu söylediklerimiz masraflı ve zahmetli olabilir ama enkaz altından eşi ve çocuğunu çıkaran bir babanın içinde bulunduğu acının yanında bu masraf ve zahmetin inanın esamesi bile okunamaz.  Derhal bu tedbirler alınmalı bir an evvel büyük Marmara depremine hazır olmalıyız” dedi.

BİZ HAZIRIZ
Gözegir, ekonomik kriz üzerinden iktidara yüklenerek, “Koli yumurtanın 30 lira, 1 litre sütün 15 lira olduğu ülkemde; ev kiralarının 5000 lira ve 2+1 ev fiyatlarının 1 milyona yaklaştığı dönemde halkımız bir dönem daha AK Parti iktidarına dayanamayacağının farkındadır.  Saadet Partisi olarak seçimlere hazırız.  Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu’nun da dediği gibi millet ittifakı bu seçimi kazanacaktır” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat