Europen 09 2022 Desktop

MİLLETİMİZ CEVABI SANDIKTA VERECEK

Gündem 15 Kasım 2022 16:08
Videoyu Aç MİLLETİMİZ CEVABI SANDIKTA VERECEK
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Alan Çalışmasına katıldı.

CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, ilçe yöneticileri ve parti üyelerinin de yer aldığı alan çalışmasında Başkan Kurt ve Çınar, son olarak Şair Fuzuli Caddesi ve İstiklal Mahallesi Başarılı Sokakta bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 
 
Şair Fuzuli Caddesi üzerinde bulunan market, kasap, restoran,  taksi durakları ve işyerlerini gezdi. Başkan Kurt, esnafın derdini ve çözüm önerilerini dinleyerek notlar aldı. Başkan Kurt ve Çınar, kiminle konuşursa konuşsun esnafın da vatandaşın da ortak sorunu; ekonomik kriz, hayat pahalılığı, temel tüketim malları fiyatlarının yüksekliği ve işsizlik oldu.  
Esnafın derdi ise fiyatların yüksekliği nedeniyle satışların düşüklüğü oldu. Esnafla konuşan Başkan Kurt, “Türkiye düzgün yönetilemiyor. Ülkemizin ve ekonominin hali ortada. Aylardır esnaf ve vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Herkesin ortak sorunu hayat pahalılığı oldu. Bu ülkeye düzgün bir ekonomi gerekiyor. Bu ülkeyi yönetemeyenler yüzünden geldiğimiz durum ortada. Ülkenin kalkınması ve ekonominin düzenlemesi gerekiyor. Yurttaşlarımız artık mağdur olmasın. Düzgün bir ekonomi için yurttaşlarımız, gereken cevabı sandıkta vermeli” dedi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat