MİLLETİN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ!

Gündem 6 Aralık 2021 18:15
Videoyu Aç MİLLETİN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ!
A
a

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, ‘acil seçim’ çağrısıyla meydanlara inen partisinin ‘Milletin sesi’ sloganıyla Mersin’de gerçekleştirdiği ilk mitingini değerlendirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Hem Mersin’den, hem de komşu illerden katılan on binlerle coşku, heyecan ve umut ile mitingin gerçekleştiğini söyleyen Çakırözer, çiftçi, emekli, esnaf, emekçi, genç, yaşlı, kadın, erkek on binlerin meydanda bir araya geldiğini söyledi.
Çakırözer, yaptığı yazılı değerlendirmede şu açıklamalarda bulundu: “Esnafın, emeklinin, işçinin, çiftçinin, iş insanının, sanayicinin, kadınların, gençlerin,  milyonlarca işsizin mitingi, halkın mitingi oldu Mersin mitingimiz. Atanamayan öğretmenimizin, mahsülü tarlada kalan çiftçimizin, geçinemeyen esnafımızın sesi oldu. Sesini duyurmak isteyen onbinler alanları doldurdu, meydan almadı. Çünkü insanlar artık umut istiyor, yavruları için güzel, aydınlık yarınlar istiyor. Saray iktidarının yarattığı bu yoksulluğu, adaletsizliği; hukuk devletinden, demokrasiden uzaklaşan yönetimi milletimiz istemiyor, hak etmiyor! Bu adaletsiz düzene ilk sandıkta halkımızla birlikte son vereceğiz. Parlamanter demokrasinin hakim olduğu bir sistemi ilk seçimden sonra, toplumsal uzlaşı içinde hep birlikte inşa edeceğiz. Milletin sesini daha yüksek duyuracak, halkla, milletle buluşmaya, milletin sesi olmaya devam edeceğiz. Halkın iktidarını hep birlikte kuracağız." HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir