MİLLETVEKİLİ GÜNAY ESNAFIN TALEPLERİ DİNLEDİ

Gündem 7 Aralık 2021 15:19
Videoyu Aç MİLLETVEKİLİ GÜNAY ESNAFIN TALEPLERİ DİNLEDİ
A
a

Ak Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Vatan Caddesi esnafını ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Esnafla sohbet eden, öneri ve isteklerini dinleyen Prof. Dr. Günay, “Bugün Vatan Caddesindeki benim için bir dönem komşu olan esnaflarımızı ziyaret ettim, kendileriyle sohbet ettim, hayırlı işler diledim. Hem eski günleri yad ettik hem de işleri hakkında konuştuk. Yüz yüze görüşmelerimizde sıkıntılarını, önerilerini dinlemek bizler için çok önemli. Pandemi döneminde zorlu bir süreçten çıkan esnafımız, yazın turizm ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın yarattığı hareketlilikten memnun olduklarını ilettiler. Aynı zamanda raf ürünlerini yenileme maliyetlerindeki artışla ilgili sıkıntılarını dile getirdiler, aynı malı yerine koymada sıkıntı yaşadıklarını belirttiler.” Şeklinde açıklamada bulundu.

TALEPLERİ SIRALADILAR
Prof. Dr. Günay, Haziran ve Kasım 2015 seçimlerinde Seçim Koordinasyon Merkezi olarak kullandığı yerde açılan lokantada çorba içti. Prof. Dr. Günay, “2015 Seçimlerinde burada SKM’miz vardı. Geç saatlere kadar burada çalışıyorduk. Çevre esnafımız ile özel bir iletişimimiz oldu. Allah razı olsun o dönemde her biri ben yokken kendi yerleri gibi kol kanat oldular. Ayrılırken de İsmail Teftik tarafından organize edilen çok güzel bir toplantı yapmıştık. Bu gün birlikte çorba içtik, sohbet ettik. Esnaf lokantalarımızın yeri ve lezzeti her zaman özel olmuştur benim için. Diğer esnaflarımızla çay içtik, sohbet ettik, piyasa ile ilgili görüşlerini aldık. Komşulukları için de tekrar teşekkür etme şansım oldu kendilerine, eski günleri hatırladık.” Şeklinde konuştu. HM
 
1000
icon
Selim 17 Haziran 2021 10:56

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakınlarına sabır diliyorum. Sözde arkadan çarpan suçlu. Sen büyük aracım diye çık lambur lumulbur.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir