MİNİKLER CAN DOSTLARLA BULUŞTU

Gündem 5 Ekim 2021 15:50
Videoyu Aç MİNİKLER CAN DOSTLARLA BULUŞTU
A
a

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde, Odunpazarı Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi, minik öğrencileri ve öğretmenlerini ağırladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediyesi’nin örnek uygulaması Geçici Hayvan Bakımevi, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak amacıyla 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde öğrencileri ağırladı. Odunpazarı Belediyesi kreşleri, Ataçağ Koleji ve Odunpazarı Belediyesi Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi’nden birçok öğrenci ve öğretmen, bu anlamlı günde Odunpazarı Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret etti. Merkezi gezen öğrenciler, yavru kedi ve köpeklere yoğun ilgi gösterirken öğretmenler hijyenik ve profesyonel bakım için görevlilere teşekkür etti. Bakımevi yetkilileri de öğrencilere meyve suyu ve kek ikram etti.  

YANINDA OLACAĞIZ
Öğrencilerin Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden yetkililer, “Odunpazarı Belediyesi olarak can dostlarımızın her zaman yanındayız. Başkanımız Kazım Kurt’un öncülüğünde üretken ve sosyal belediyecilik anlayışıyla senede 1 gün değil her zaman can dostlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Başkan Kurt’un talimatı ile Geçici Hayvan Bakımevimizi genişleterek, yerden ısıtma sistemi kurduk. Can dostlarımız artık kış aylarını daha rahat geçirecek. Ziyaretleri için bütün öğretmen ve öğrencilere can dostlarımız adına teşekkür ederiz” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat