MUZAFFER BEBEK İÇİN KERMES

Gündem 5 Aralık 2021 19:26
Videoyu Aç MUZAFFER BEBEK İÇİN KERMES
A
a

SMA Tip-1 hastası Muzaffer Emin Kiraz için Eskişehir’de bulunan Bileciklilere ait hemşeri dernekleri ile AHPADİ ve Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği tarafından kurulan Muzaffer’e Umut Ol Platformu, Sakarya 2 Caddesi’ndeki Akköylüler Derneği’nde kermes açtı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR
SMA Tip-1 hastası Muzaffer Emin Kiraz için Eskişehir’de bulunan Bileciklilere ait hemşeri dernekleri ile AHPADİ ve Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği tarafından kurulan Muzaffer’e Umut Ol Platformu, Sakarya 2 Caddesi’ndeki Akköylüler Derneği’nde kermes açtı. Kermese Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Nuray Çayır da katıldı.  
Kermes açılışında Muzaffer’e Umut Ol Platformu adına konuşan AHPADİ Eskişehir Dönem Sözcüsü Mehmet Ektaş, “Kampanyada hedeflenen miktarın yüzde 12’sine ulaşıldı. Kampanyaya başlayan ilgi güzel ancak alınacak çok yol da var. Kampanyanın artan bir ivmeyle sürekliliğini sağlamak gerekiyor. Bu nedenle, ilk günkü azim ve çabayla kampanyayı canlı tutmak, geniş kitlelere duyurmak ve katkılarını sağlamak için Eskişehir kamuoyunun desteğine ihtiyacımız var. Tüm kampanyalarda olduğu gibi, bu kampanyanın da ilk gününden itibaren insan odaklı ve kente duyarlı yaklaşımlarıyla her zaman onur duyduğumuz basın mensuplarımıza, açılışımıza katılan değerli misafirlerimize, yurt içinden ve yurt dışından bağışlarıyla Muzaffer’i yaşama tutundurmaya çalışan iyiliksever vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Kermese yapılacak giyecek, yiyecek, eşya gibi muhtelif ürünler bağışlarıyla ve bu ürünleri satın alarak yapılacak katkılarla, Kermesten beklenen amaç hasıl olacaktır. Tüm hemşerilerimizi kermesimize davet ediyoruz” dedi.HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir