MUZAFFER’İME DESTEK OLUN

Gündem 12 Aralık 2021 15:40
Videoyu Aç MUZAFFER’İME DESTEK OLUN
A
a

Eskişehir’de SMA Tip 1 hastası Muzaffer Kiraz’ın yurtdışında tedavi olabilmesi için başlatılan kampanyaya destek amacıyla ‘Muzaffer’e Umut Ol Platformu’ tarafından açılan kermes ziyaretçilerini bekliyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Akköylüler Derneği’nde açılan kermesi ziyaret ederek hem kampanyaya, hem de Muzaffer bebeğin durumuna ilişkin bilgi aldı. Çakırözer, Muzaffer bebeğin babası İsmail Kiraz ve Dernek Başkanı Mehmet Doğan ile kampanyaya destek çağrısında bulundu. Muzaaffer bebeğin babası İsmail Kiraz, “Muzzaffer şu an bir yaşında, hastanede yoğun bakımda makineler ile nefes alıp veriyor. Ne olur Muzaffer’ime destek olun, tek istediğim bu” dedi.

“ESKİŞEHİR SEFERBER”
SMA Tip 1 hastası Muzaffer bebeğin tedavi olabilmesi için tüm Eskişehir’in seferber olduğunu söyleyen Çakırözer, “Akköyüler Derneğimizde imece usulu oluşturulan kermesin geliri Muzaffer bebeğin tedavisi için düzenlenen kampanyaya aktarılacak. Hem Eskişehir’deki hemşehrilerimiz, hem de Türkiye’nin dört bir yanında yurttaşlarımıza yavrularımızın tedavi olabilmeleri için destek olmaları çağrısında bulunuyoruz. Nasıl ki Toprak bebeğimizin kampanyası tamamlanarak, tedavisi için yurtdışına gönderdiysek, inanıyorum Muzaffer bebeğimiz ve onun gibi tedavi olmayı bekleyen onlarca SMA hastası evladımız da bir an önce talep ettikleri tedaviye başlayacak. Sağlık Bakanlığı gerekli adımı atana kadar hep birlikte bu kampanyalara destek olmalıyız. Hem Muzaffer bebeğimize, hem de tedavi olmayı bekleyen yüzlerce yavrumuza umut olalım” dedi. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir