Europen 09 2022 Desktop

Müze ve galeriler 1 Ocak’ta kapalı olacak

Gündem 28 Aralık 2022 13:08
Videoyu Aç Müze ve galeriler 1 Ocak’ta kapalı olacak
A
a

Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Odunpazarı Belediyesi’ne ait müze ve galeriler, hafta sonuna denk gelen yeni yıl nedeniyle 1 Ocak 2023 Pazar günü kapalı olacak.

Eskişehir’in en çok turist alan bölgelerinden olan Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Odunpazarı Belediyesi’ne ait Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesi, Tayfun Talipoğlu Daktilo Müzesi, Ahşap Eserler Müzesi, Yeşil Efendi Konağı Atatürk ile Bir Gün Müzesi, Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu Kırım-Tatar Müzesi, Sıcak- Soğuk Cam Atölyesi, Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Evi, Ataol Behramoğlu Kitaplığı ve Edebiyat Müzesi, Odunpazarı Şehrin Ateşi Seramik Galerisi, Doğan Avcıoğlu Kütüphanesi ile Turizm Ofisi, hafta sonuna denk gelen yeni yıl nedeniyle 1 Ocak 2023 Pazar günü kapalı olacak.
 
Odunpazarı Belediyesi yetkilileri müze ve galerilerin 3 Ocak 2023 Salı gününden itibaren açık olacağını belirtti. Müze ve galerilerin kış dönemi boyunca hafta içi 10:00 – 17:00, hafta sonu 09:00 – 17:00 saatleri arasında ziyaret edilebileceğini kaydeden yetkililer, Pazartesi günleri kapalı olduğunu hatırlattı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat