Europen 09 2022 Desktop

Nefer tribünü kıvılcımı ateşledi

Spor 1 Mart 2023 16:10
Videoyu Aç Nefer tribünü kıvılcımı ateşledi
A
a

Nefer Tribün Lideri Murat Diri yaptığı açıklamada, Eskişehirspor’a sponsor olduklarını belirtti. Diri, “Kulübümüzde şehrimize karşı bir kıvılcım başlatıyor ve daha önce yapılmamış bir duruş göstererek kulübümüzün forma kol sponsorluğuna 250 bin TL karşılığında sponsor oluyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bazısı sever bazısı nefret eder
Murat Diri’nin yazılı açıklaması şu şekilde, “İyi bilir bizi; ömrümüzü tükettiğimiz deplasman yolları, Es Es nameleriyle çınlattığımız statlar, üstünde zıpladığımız koltuklar. Sadece Süper Lig değil, 1. 2. 3. Lig’lerde çok iyi bilir bizi. Yolunu kaybettiğimiz kasabalar, nüfusundan fazla gittiğimiz ilçeler! Karlar, kışlar, yağmurlar, çamurlar, iyi bilir bizi. Kısacası bu kocaman ülke ve onun 81 şehri iyi bilir bizi. Bazıları sever, bazıları nefret eder, bazıları da kıskanır. Fakat hepsi iyi bilir ki! Bizler vefalı taraftarızdır. İşler kötü gittiğinde kaçanlardan değilizdir. Hasta yârini yarı yolda bırakacaklardan hiç değil.”

Ücreti kulübe verdiler
“Bizler Eskişehirspor’umuzu hiçbir şartta yalnız bırakmadık ve bırakmamaya devam ediyoruz. Bu bağlamda kulübümüze herkesin sırt döndüğü ancak taraftar olarak verdiğimiz mücadele sonucu açtığımız transferin ardından şehrimize destek çağrımızı yinelerken milyonluk iş adamlarının korktuğu, odaların geri durduğu, belediyelerin çeşitli bahanelerle destek olmadığı kulübümüzde şehrimize karşı bir kıvılcım başlatıyor ve daha önce yapılmamış bir duruş göstererek kulübümüzün forma kol sponsorluğuna 250 Bin TL karşılığında sponsor olmuş ve ücretini de kulübümüze iletmiş bulunmaktayız.”

Sen ben yok Eskişehirspor var 
“Tüm şehrimize böyle bir duruş göstererek bizlere destek olan Eskişehirspor sevdalısı değerli büyüğümüz diş hekimi Erkan Yücel abimize teşekkür ederken, bu desteği tüm şehrimizin, tüm işadamlarımızın, oda başkanlarımızın, belediye başkanlarımızın bu desteği daha da arttırarak devam ettirmesini diliyoruz. Unutulmasın ki sen ben yok Eskişehirspor var.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat