Europen 09 2022 Desktop

O firmayı sponsor yapmaya çalışıyorlar

Spor 25 Ocak 2023 19:09
Videoyu Aç O firmayı sponsor yapmaya çalışıyorlar
A
a

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, ESGROUP yöneticileri ile bir araya geldi. Gerçekleşen buluşmada Eskişehirspor hakkında da konuşan Çalışkan, Eskişehirspor’un altyapı tesislerini yapacak olan firmayı kulübe sponsor yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

“Hayırlı olmasını diliyorum”
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, “Eskişehirspor’da sevgili Erkan Başkanımıza tekrar hayırlı olmasını diliyorum. Mehmet Şimşek Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Mehmet Başkanımız çok zor bir dönemde takımı sırtladı. Birlikte uyumlu bir çalışma sergiledik. Mehmet Başkanımıza Sayın Bakanımızın çok ilgisi ve sevgisi vardı. Özellikle kulübün tesislerindeki altyapıya ilişkin sözü Mehmet Başkanımızın da girişimleri ve çabasıyla Sayın Bakanımız takdir etti” dedi.
 
Sponsor yapmaya çalışılıyor
Başkan Çalışkan Eskişehirspor altyapı tesislerini yapacak olan firmayı kulübe sponsor yapma gibi bir düşüncelerinin olduğunu açıkladı. İl Başkanı Çalışkan, “Yine çabamız altyapı tesislerini alan firmayı da Eskişehirspor’a sponsor yapma gibi bir düşüncemiz var. Bu yönde de baskılamamız var. Umut ediyoruz ki bunun da Eskişehirspor’a bir katkısı olur” ifadelerine yer verdi.
 
ETİ’ye teşekkür
Son olarak ETİ ve Firuzhan Kanatlı’ya teşekkür eden Çalışkan, “ETİ ve Firuzhan Bey Eskişehirspor’a ciddi anlamda katkı sağlıyor.  Ben sizin vasıtanızla Firuzhan Bey’e katkıları için çok teşekkür ediyorum. Başta Firuzhan Bey olmak üzere, yönetim kurulundaki arkadaşlarımız da dahil olmak üzere gerek stadyumdaki reklam alanlarına ilan veren, gerek loca alan tüm girişimcilerimizi, iş insanlarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat