Europen 09 2022 Desktop

ODUNPAZARI'NDA EN ŞEFFAF İHALE

Gündem 11 Ekim 2022 16:35
Videoyu Aç ODUNPAZARI'NDA EN ŞEFFAF İHALE
A
a

Odunpazarı Belediyesi Ihlamurkent'te bulunan akaryakıt ve LPG istasyonu için kiralama ihalesine çıktı. Odunpazarı Belediye Encümen Salonunda gerçekleşen ihaleye iki firma katılırken, ihaleyi en yüksek teklifi veren Özkonak Akaryakıt Limited Şirketi kazandı.

İHALE YAPILDI
Ihlamurkent Mahallesi 25045 ada 1 parselde bulunan 1.600,07 metrekare yüzölçümlü akaryakıt ve LPG istasyonunun kiralama ihalesi gerçekleştirildi. İhaleye iki firma temsilcisi katıldı. Odunpazarı Belediyesi Encümen Salonunda gerçekleşen ihale Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Emre Genç koordinesinde yapıldı.

10 YILLIĞINA KİRALANDI
İhale süreci ilk olarak Delta Petrol Ürünleri Otomotiv İnşaat, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile Özkonak Akaryakıt İnşaat, Nakliye, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin sistem üzerinden ihalesi yasaklı olup olmadığı kontrol edilerek başladı. Her iki firmanın ihale şartlarını taşıdığı tespit edilerek teklif sürecine geçildi. İhale Odunpazarı Belediyesi Facebook sayfasından ve Es TV ekranlarından canlı yayınlanarak şeffaf bir şekilde gerçekleşti. ihale sonunda 130 bin TL ile en yüksek teklifi veren Özkonak Akaryakıt İnşaat, Nakliye, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ihaleyi kazandı. Böylelikle firma Ihlamurkent'te bulunan akaryakıt ve LPG istasyonunu 10 yıllığına kiralamış oldu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat