Europen 09 2022 Desktop

Odunpazarı'ndan büyük dayanışma

Gündem 9 Şubat 2023 15:18
Videoyu Aç Odunpazarı'ndan büyük dayanışma
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yardım kampanyası kapsamında toplama merkezine dönüştürülen Mehmet Terzi Kapalı Spor Salonunda yürütülen çalışmaları inceledi. Başkan Kurt: “Odunpazarlıların büyük dayanışması ile yaraları sarmaya devam edeceğiz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
TEŞEKKÜR ETTİ
Yardım kampanyası ile yakından ilgilenen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yardım çalışmalarını yerinde görmek ve kampanyaya destek veren Eskişehirlilere teşekkür etmek için Mehmet Terzi Spor Kapalı Salonu’na gitti. Kısa sürede önemli miktarda yardımın afet bölgesine gönderildiğini belirten Başkan Kurt, halen gönderimlerin devam ettiğini söyledi. Belediye görevlileri ve gönüllülere teşekkür eden Başkan Kurt, deprem bölgesinden gelen ihtiyaç talepleri doğrultusunda tüm güçleriyle afet bölgesine destek verdiklerini dile getirdi. Başkan Kurt, Odunpazarılıların büyük dayanışması ile yaraları sarmaya devam edeceklerini söyledi. 

17 TIR YARDIM MALZEMESİ GÖNDERİLDİ
Vatandaşların ulaştırdığı ve Odunpazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından sağlanan erzak, ihtiyaç malzemeleri ve ekipmandan oluşan 4 tır daha deprem bölgesine doğru yola çıktı. Yardım kampanyası kapsamında deprem bölgesine toplam 17 tır gönderildi. Diğer taraftan Odunpazarı Belediyesi Zabıta Ekibinden gönüllü 10 kişi, Odunpazarı Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi OBAK’a destek olmak için Hatay’a gitti.  HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat