ODUNPAZARI TİYATROSU SEYİRCİSİNİ BEKLİYOR

Gündem 29 Nisan 2022 14:48
Videoyu Aç ODUNPAZARI TİYATROSU SEYİRCİSİNİ BEKLİYOR
A
a

‘Sanat Odunpazarı’nda sloganıyla çalışmalarına devam eden Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, Mayıs ayında 1 yetişkin 1 de çocuk oyunu ile tiyatro severlerle buluşmaya devam edecek.

Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde oyunlarını sergileyen Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 7 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de yetişkin oyunu ‘Aşk Kaşıntısı’ ile tiyatro severlerin karşısında olacak. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu 12 Mayıs Perşembe günü saat 10.30’da çocuk oyunu Enos ve İo Farklılıklar Gezegeni ile minik seyircileri ile buluşacak. 
Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 14 Mayıs Cumartesi 20.30’da Aşk Kaşıntısı, 15 Mayıs Pazar 13.00, 20 ve 27 Mayıs Cuma günleri saat 10.30’da Enos ve İo Farklılıklar Gezegeni, 28 Mayıs Cumartesi 20.30’da ise Aşk Kaşıntısı ile seyircisi ile bir araya gelecek. Hafta içi oynanan çocuk oyunları kapalı gişe oynanırken, Odunpazarı Belediye Tiyatrosu 24 Mayıs Salı günü ise Mersin’e turneye giderek, Mersin’deki seyircileri ile buluşacak. Odunpazarı Belediye Tiyatrosunun oyunlarını izlemek isteyen tiyatro severler, biletlerini biletinial.com web adresinden ya da Hasan Polatkan Kültür Merkezi gişesinden temin edebilir. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir