Europen 09 2022 Desktop

ODUNPAZARI ZİRAAT ODASI’NDAN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET

Gündem 17 Mart 2023 15:15
Videoyu Aç ODUNPAZARI ZİRAAT ODASI’NDAN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET
A
a

Odunpazarı Ziraat Odası Başkanı Burhan Çelikoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Türkiye Ziraat Odaları Birliği’ne (TZOB) bağlı Eskişehir Odunpazarı Ziraat Odası’nın Şubat ayında yapılan 3. olağan genel kurulu sonrası Başkanlığa seçilen Burhan Çelikoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Büyükerşen ile makamında bir araya geldi.
Ziyarette Çelikoğlu, “Bizler gerçek çiftçi ve üreticileriz. Bu sebeple sorunları çok iyi biliyor ve hep birlikte yaşıyoruz. Sorunların çözülmesi noktasında elimizden gelen gayreti göstererek en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Çiftçi ürünlerin değerlendirilmesi konusunda da projelerimiz var. Nazik ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.
 Başkan Büyükerşen de Çelikoğlu ve ekibine ‘hayırlı olsun’ diyerek, “Büyükşehir Belediyesi olarak tarıma ve üretime yönelik destek projelerimiz sürüyor. Sizler de bu noktada önemli bir görevde bulunuyorsunuz. Üretimin arttırılması, çiftçinin yaşatılması çok önemli. Özellikle kuraklık, gıda pahalılığı dolayısıyla yüksek enflasyon gibi sorunlar varken tarımsal üretim ve hayvancılık çok daha önemli hale geliyor. Size ve ekibinize görevinizde başarılar dilerim.” diye konuştu.
Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat