Europen 09 2022 Desktop

OEDAŞ’TAN ESGROUP’A ZİYARET

Gündem 7 Eylül 2022 15:25
Videoyu Aç OEDAŞ’TAN ESGROUP’A ZİYARET
A
a

OEDAŞ Eskişehir İl Müdürü İbrahim Tozan ve OEDAŞ Kurumsal İletişim Yöneticisi Esat İnay, HUB İletişim’den Necla Yılmaz ve Lena Kuruç, ESGROUP’u ziyaret etti.

OEDAŞ Yöneticileri ESGROUP Genel Koordinatörü Ali Baş, Anadolu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kaan Özcan, Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Seda Uçar Kale ile bir araya geldi.

YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK
OEDAŞ, Eskişehir’de hayatına dokunduğu yaklaşık 900 bininsanagüvenli ve sürdürülebilir elektrik arzı sağlamak için 2022yılı yatırımlarına başladı. Bu yıl Eskişehir’e toplam 364 milyon TL’lik yatırım gerçekleştireceklerini açıklayan OEDAŞ Eskişehir İl Müdürü İbrahim Tozan, “Son yatırımla birlikte 2017 yılından itibaren Eskişehir’e gerçekleştirdiğimiz yatırım miktarı 1,8 milyar TL’yi geçti.Bu yatırımlar ile sürekli ve sürdürülebilir enerji arzı performansında yüzde 50 artış sağladık.Eskişehir’in geleceğin akıllı şebekelerine sahip, kaynaklarını verimli kullanan bir şehir olmasına katkı sunmak için yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

ESKİŞEHİR ÖN SIRALARDA YER ALMALI 
Yatırım çalışmaları hakkında bilgi veren OEDAŞ Eskişehir İl Müdürü İbrahim Tozan, “Eskişehir’de hayatına dokunduğumuz yaklaşık 900 bininsana güvenli ve sürdürülebilir elektrik arzı sağlamak için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu yıl Eskişehir’e 364 milyon TL’lik yatırım yapacağız. ‘Bizim enerjimiz başkadır’ diyerek hayata geçirdiğimiz çalışmalar kapsamında Eskişehir’in geleceğin akıllı şebekelerine sahip, modern ve kaynaklarını verimli kullanan bir şehir olmasına katkı sunmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin akıllı sistemler yolculuğunda Eskişehir’in de ön sıralarda yer alması hedefiyle önümüzdeki dönemde de yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” dedi. 
Tozan ayrıca 7 gün 24 saat hizmet veren ‘ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi, ‘OEDAŞ 186’ mobil uygulaması, tüketici hizmet merkezleri, internet sitesi ve e-posta aracılığıyla tüm vatandaşların kendileriyle iletişime geçebileceğini belirtti. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat