ÖĞRENCİ KULÜPLERİ ESO'YU ZİYARET ETTİ

Gündem 9 Aralık 2021 14:06
Videoyu Aç ÖĞRENCİ KULÜPLERİ ESO'YU ZİYARET ETTİ
A
a

Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü ile Eskişehir Sanayi Odası (ESO), düzenlenen tanışma toplantısında bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Toplantıya, Öğrenci Kulüplerinden Sorumlu Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ethem Esen, Öğrenci Kulüpleri Koordinatörü Ar. Gör. Dr. Süleyman Kasal ve öğrenci kulüplerinin temsilcileri katıldı.

KAPIMIZ AÇIK
Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüplerini ESO’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren ESO Genel Sektereteri Volkan Günaydın, toplantıda Kadın Kooperatiflerine destek sağlamak amacıyla proje yürüttüklerini ifade ederek “Gerçekleştireceğimiz Kadın Kooperatifleri destek projemize ve sosyal sorumluluk projelerimize öğrencilerden ve kulüplerden her zaman destek talep ediyoruz. Öğrencilerle beraber birçok projede yer alacağımıza da inancım oldukça yüksek. Ayrıca bildiğiniz gibi ESO Akademi eğitimleriyle de iş dünyasına hazırlanan, meslek edinmek ve kendini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik kurduğumuz platforma da her daim erişebilirsiniz. Eskişehir Sanayi Odası’nın kapısı iş birliği içerisinde olmak isteyen her öğrencimize açıktır.” dedi. Tanışma toplantısı Günaydın’ın katılan öğrenci kulüplerinden gelen soruları yanıtlamasının ardından son buldu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir