Europen 09 2022 Desktop

ÖĞRENCİLERE BOT VE MONT DESTEĞİ

Gündem 25 Aralık 2022 14:30
Videoyu Aç ÖĞRENCİLERE BOT VE MONT DESTEĞİ
A
a

Eskişehir Kültür ve Yardımlaşma Derneği, ‘kış üşütür, iyilik ısıtır’ kampanyası çerçevesinde Han ilçesindeki öğrencilere kışlık mont ve ayakkabı desteği verdi.

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Eskişehir Kültür ve Yardımlaşma Derneği, gerçekleştirdikleri sosyal etkinlikler çerçevesinde Eskişehir’in Han ilçesindeki öğrencileri ziyaret etti. Ziyarette, dernek tarafından düzenlenen ‘kış üşütür, iyilik ısıtır’ kampanyası çerçevesinde öğrencilere kışlık mont ve ayakkabı hediye edildi. Dernek Başkanı Orhan Aktepe, çalışmalara ara vermeden devam edileceğini kaydetti.

Kitap kampanyasının ardından mont ve bot kampanyasıyla, ihtiyaç sahibi olan ilköğretim düzeyindeki öğrencilerin yanında olan dernek yöneticilerine ve üyelerine teşekkür eden Han Milli Eğitim Müdürü Erdal Mete, “Hemşehrilerimizin doğdukları yerleri unutmamaları ve geleceğimizin teminatı olan evlatlarımıza destek olmalarına gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ise, “Birlik ve beraberliğin olduğu yerde kalıcı başarılar oluyor. İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizin katkıları unutulmaz” dedi. İHA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat