ONURLU YAŞAM İÇİN SAVDES – SEN’E KATILIN

Gündem 2 Aralık 2021 18:35
Videoyu Aç ONURLU YAŞAM İÇİN SAVDES – SEN’E KATILIN
A
a

Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası (SAVDES-SEN) Genel Başkanı Tuncay Cengiz, devlet memurlarına çağrıda bulunarak, Ağustos 2023 ayında yapılacak 7’nci Dönem Toplu Sözleşme masasına yetkili sendika olarak oturmak istediklerini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
“Birlikte yol alalım” diyen Başkan Cengiz, “Üyelerimiz Ocak ayı itibariyle 400 TL toplu sözleşme ikramiyesinden faydalanacaklar, bu kapsamda 1992 yılından bugüne memurları açlığa, yokluğa, sefalete mahkûm eden konfederasyon sendikalarına mahkûm değilsiniz. SAVDES-SEN olarak 01Büro Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolundaki 52 kurumun tamamında örgütlenme kararı aldık. Tüm devlet memurlarını SAVDES-SEN çatısı altında birlikte yol yürümeye, birlikte mücadele etmeye ve 400 TL toplu sözleşme ikramiyesinden faydalanmaya ve sendikal mücadelemize güç vermeye davet ediyoruz.” açıklamasında bulundu.
 “Tek derdi hak ve hukuk olan dürüst, samimi, azimli, kararlı ve bağımsız SAVDES-SEN kadrolarına güvenin” diyen SAVDES-SEN Genel Başkanı Tuncay Cengiz, “Artık yoksulluk sınırının altında yaşamak istemiyorsan, hakkım ve hukukum korunsun diyorsan, onurlu bir yaşam istiyorsan vakit büyük düşünme vaktidir, Vakit SAVDES-SEN vaktidir, yerinizi alın” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir