ORTAK AKLA İMZA ATTILAR

Gündem 26 Eylül 2021 13:30
Videoyu Aç ORTAK AKLA İMZA ATTILAR
A
a

Odunpazarı Kent Konseyi ve Ankara Çankaya Kent Konseyi kardeşlik protokolüne imza attılar. Odunpazarı Kent Konseyi binasında gerçekleşen ortak akıl buluşmasında Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru, Çankaya Kent Konseyi Başkanı Mustafa Coşar ve her iki kent konseyinin üyeleri yer aldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ÖRNEK OLACAK
Protokol töreninde konuşan Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru, Çankaya ve Odunpazarı Kent Konseyi ‘nin doğru projeler ortaya koymaya çalışan iki kent konseyi olduğunu, ortak akıl parolasıyla imzalanan kardeşlik protokolüyle oluşan sinerji sayesinde önümüzdeki dönemde yapılacak karşılıklı projelerin her iki kent konseyine ve Türkiye'deki diğer kent konseylerine enerji katacağını düşündüklerini dile getirdi. Başkan Kumru iki kent konseyinin başarılı olmasının bir sebebinin de belediye başkanlarının katılımcı mantığı benimsemesi olduğunu vurgulayarak Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Av.Kazım Kurt’a teşekkür etti. Kumru protokolün çok iyi sonuçlar doguracağına inandıklarını ve birlikte projeler üretmek için şahsının, yürütme kurulunun, meclisler ve çalışma gruplarının heyecanlı olduğunu vurgulayarak Çankaya Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu üyelerine bu anlamlı günde Odunpazarı'nda bulundukları için teşekkürlerini iletti.
Odunpazarı ve Çankaya Kent Konseyleri heyeti imza toreninin ardından Odunpazarı Belediye Başkanı Av.Kazım Kurt’u ziyaret etti. Çankaya Kent Konseyi Başkanı Mustafa Coşar, Başkan Kurt'un kent konseyi geçmişi ve sürece devam eden desteğinin önemli olduğunu vurgulayarak Kurt'a Çankaya Kent Konseyi flaması armağan etti. Başkan Kurt her iki kent konseyini de ortak akıl yolunda attıkları imza sebebiyle tebrik etti. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat