Europen 09 2022 Desktop

OYUNCAK KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Gündem 17 Şubat 2023 15:45
Videoyu Aç OYUNCAK KAMPANYASI DEVAM EDİYOR
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin 11 ilde yıkıma neden olan depremlerin ardından depremzede çocuklar için ‘Her Oyuncak Mutlu Bir Çocuk’ sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında birinci el ya da kullanılabilir temiz durumdaki oyuncaklar, Çocuk Sanat ve Kültür Merkezleri ile Erken Çocukluk Eğitim Merkezlerine teslim ediliyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Özellikle ikinci el oyuncakların temiz ve kullanılabilir olmasına hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Bozuk, kırılmış ve kullanılamaz durumdaki oyuncaklar kesinlikle alınmayacaktır” denildi.

TESLİM EDİLEBİLECEK MERKEZLER
Depremzede çocuklar için oyuncak bağışlamak isteyenler, 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi, Esentepe Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi, Çukurhisar Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi, Türkan Saylan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi, Aşağı Söğütönü Erken Çocukluk Eğitim Merkezi, Canan-Şükran Şeker Erken Çocukluk Merkezi, Sabiha Gökçen Erken Çocukluk Eğitim Merkezi, Yarbay Hüseyin Vecihi Erken Çocukluk Eğitim Merkezi, Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi, İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası’nın Zafer Mahallesi ve Yaşam Kent Mahallesindeki merkezlerine, Özdilek Sanat Merkezi ve Matematik Evi’ne bırakabiliyor. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat