Europen 09 2022 Desktop

ÖZEL BİREYLERDEN EN ÖZEL SERGİ

Gündem 5 Aralık 2022 16:41
Videoyu Aç ÖZEL BİREYLERDEN EN ÖZEL SERGİ
A
a

Tepebaşı Belediyesi merkezlerinde çalışmalara katılan özel bireylerin elinden çıkan eserler, “Kök” adlı sergi ile beğeniye sunuldu. Sergiye katılan Başkan Ataç, özel bireyleri kutlarken, Eskişehirlileri de eserleri görmeye davet etti.

Tepebaşı Belediyesi bünyesinde çalışmalarına devam eden özel gereksinimli bireyler, “kök” adlı sergi ile Eskişehirliler ile buluştu.
Belediyenin Engelliler Sosyal Yaşam Merkezi, Melih Savaş Yaşam Köyü Hobi Atölyesi ve Gökkuşağı Kafe merkezlerindeki çalışmalarında özel bireylerin ellerinden çıkan çok sayıda eser, açılan sergide beğeniye sunuldu. Atila Özer Karikatürlü Ev’de düzenlenen serginin açılışına Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da meclis üyeleri ile birlikte katıldı. Açılış kurdelesini özel bireyler ile birlikte kesen Başkan Ataç daha sonra sergiyi gezerek eserleri inceledi.
Özel bireyleri çalışmalarından dolayı tebrik eden Ataç, ailelere de desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Ataç tüm Eskişehir halkını, 10 Aralık tarihine kadar açık kalacak olan Kök adlı sergiyi görmeye davet etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat