Europen 09 2022 Desktop

ÖZEL DOSTLUKLAR İÇİN BÜYÜK BULUŞMA

Gündem 14 Eylül 2022 15:04
Videoyu Aç ÖZEL DOSTLUKLAR İÇİN BÜYÜK BULUŞMA
A
a

Özel gereksinimli bireylerle kurumları ve öğrencileri eşleştirme yaparak birebir arkadaşlıklar kurmasını sağlayan gönüllü sosyal sorumluluk hareketi Best Buddies Türkiye Eskişehir'de başlıyor.

Projede yer almak isteyen kurumlar ve öğrenciler için tanıtım toplantıları 23-24 Eylül tarihlerinde Haller Gençlik Merkezi’nde Best Buddies Türkiye ekibi tarafından gerçekleştirilecek.
23-24 Eylül tarihlerinde Haller Gençlik Merkezi'nde yapılacak tanıtım toplantısı ile projede yer almak ve gönüllü olmak isteyenler bilgilendirilecek. Gönüllü katılımcıların “Uluslararası Gönüllülük Sertifikası” alacağı projenin tanıtım toplantıları kurumlar için 23 Eylül Cuma saat 15.00’te, öğrenciler için ise 24 Eylül Cumartesi saat 13.00’te Haller Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 
Projede yer almak ve gönüllü olmak isteyenlerin https://linktr.ee/bestbuddiestr üzerinden proje hakkında detaylı bilgi alabileceklerini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, sosyal sorumluluk üzerine çalışmalar gerçekleştirmek isteyenler ile özel gereksinimli bireyleri Haller Gençlik Merkezi’ne beklediklerini ifade ettiler. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat