PARAMEDİKLER GÜNÜNÜ TİYATRO İLE KUTLADILAR

Gündem 23 Aralık 2021 14:13
Videoyu Aç PARAMEDİKLER GÜNÜNÜ TİYATRO İLE KUTLADILAR
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Eskişehir’de görev yapan acil tıp çalışanlarını “İki Bekâr” adlı tiyatro oyunlarına davet ederek, 22 Aralık Dünya Paramedikler Günü’nü sağlık çalışanları ile birlikte kutladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tüm dünyada Paramedikler Günü olarak kutlanan 22 Aralık’ta, Eskişehir’de görev yapan sağlık çalışanları, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Eskişehir İl Başkanlığı aracılığı ile Şehir Tiyatrolarının davetlisi olarak “İki Bekâr oyununda bir araya geldiler.
ABD’li komedi yazarı Sam Bobrick imzasını taşıyan ve Ekin Tunçay Turan’ın Türkçeye çevirdiği ‘İki Bekâr’ adlı oyunun yönetmenliğini Şehir Tiyatrosu sanatçısı Mete Ayhan gerçekleştirdi. Oyunda Şehir Tiyatrolarının değerli oyuncuları Burcu Tutkun Turan ve Mustafa Kılıkçı rol alıyorlar.  Oyunu büyük bir keyifle ile izleyen 112 çalışanları, acil tıp teknisyenleri ve henüz eğitimlerini sürdüren paramedik öğrencileri, oyun sonunda beğenilerini dile getirerek Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarına tebrik ve teşekkürlerini ilettiler. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir