Europen 09 2022 Desktop

PAYDAŞLARIMIZ ÇOĞALIYOR

Gündem 16 Aralık 2022 15:16
Videoyu Aç PAYDAŞLARIMIZ ÇOĞALIYOR
A
a

Anadolu Üniversitesi Danışma Kurulu'nun 2022 yılı toplantısı Rektörlük Senato Odası’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve çok sayıda kişi katıldı.  Toplantının açılış konuşmasını yapan Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesinin yükseköğretimde kabul gören uluslararası nitelikler doğrultusunda çağın gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip öğrenci yetiştirme politikaları çerçevesinde tüm birimleri ile birlikte dış paydaşlarla sistematik ve resmi olarak buluşmalar gerçekleştirdiğini ifade etti.
Dış paydaş görüşlerinin alınmasının eğitim ve idari politikalarını sürekli geliştirme ve iyileştirme stratejilerinin bir parçası olduğunun altını çizen Rektör Erdal, Danışma Kurulu toplantılarıyla bu yıl da Anadolu Üniversitenin tüm akademik birimlerinin faaliyetlerinin dış paydaşlarla birlikte geniş bir perspektiften tartışıldığını, yorumlandığı belirtti.

Katılımcıların konuşmaları ile devam eden toplantıda; Anadolu Üniversitesinin 2023 yılı strateji, eylem ve hedefleri Danışma Kurulu üyelerinin görüş ve önerilerine sunuldu. Toplantı, Anadolu Üniversitesinin Orta Asya açılımı ile ivme kazanan uluslararasılaşma çalışmaları başta olmak üzere akademik çalışmaların nitelik ve niceliğini artırmaya yönelik hayata geçirdiği yeni eylem planlarının değerlendirilmesi ile son buldu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat